021 8880 3714
چپ کوک، صدایی که از هنر می‌گوید!
معرفی فروشگاه هنری در کافه سفال آنسو:

چپ کوک، صدایی که از هنر می‌گوید!

خانه‌ی جدید کافه سفال آنسو با روایت‌ها و قصه‌هایی نو بازگشته است. حالا در کنار همان غذاها و نوشیدنی‌های قدیم که طعم‌شان خاطره‌ساز بود قصه‌ا‌ی جدید به‌نام فروشگاه «چپ کوک» را آغاز کرده‌ایم. در اینجا می‌خواهیم برایتان بگوییم که این فروشگاه کجاست و در آن چه می‌گذرد؟

برخی از محصولاتی که در فروشگاه چپ‌کوک خواهید دید

فروشگاه چپ‌کوک محصولات متنوعی دارد که همه‌ی آنها کار دست هستند و با طرح‌ها و نقشه‌های خاص تهیه می‌شوند. در ادامه برخی از محصولات این فروشگاه را آورده‌ایم.

رومیزی
رومیزی‎های دست‌دوز در چپ کوک

 

در فروشگاه کیف‌هایی از چرم طبیعی داریم که همگی دست‎دوز هستند و در اندازه‌ها و طرح‌های مختلفی آماده شده‌اند.

کیف چرم دست دوز
کیف چرم دست‌دوز

 

مگر می‌شود هنرمند ایرانی باشی و دستانت با رج‌های قالی و فرش ناآشنا باشد؟ در چپ‌کوک فرش‌های کوچک و بزرگی با نقش‌های ویژه و خاص داریم.

فرش دست باف
فرش دست‌باف در چپ‌کوک

 

در ادامه بیشتر درباره‌ی فروشگاه و محصولاتی که در آن به‎فروش می‎رسد گفته‎ایم.

 

صدای دختر شاه پریون را شنیده‌اید؟

تا به‌حال قصه‌ی آب‌انبار کافه سفال آنسو به گوشتان خورده؟ همان جایی که شبیه قصه‌ی پدر بزرگ‌هاست و ممکن است هر لحظه از بین دیوارهایش صدای دختر شاه پریون بیاید؟ شاید شوکه شوید اگر بگوییم در این آب‌انبار عجیب و غریب یک عالمه گنج پنهان شده که برعکس بقیه‌ی گنج‌ها می‌توانید آنها را با خود به خانه ببرید. اینجا دقیقا قسمتی از خانه‌ی کافه سفال آنسو است که «فروشگاه چپ کوک» را در خود جای داده است.

کیف دست دوز

این فروشگاه زیبا در آب‌انبار ساختمان کافه جای گرفته است. محوطه‌ای که از رنگ دیوارها و فرم قفسه‌هایش گرفته تا کسانی که برای ساختن وسایل فروشگاه تلاش می‌کنند همگی خاص، هنرمند و بی‌نظیرند.

 

چرا چپ کوک؟

وقتی قرار است سازی نواخته شود و یک خانم روی نوای آن آواز بخواند، ساز را چپ کوک می‌کنند. اما گاهی موسیقی فقط نوایی که به گوش‌هایمان می‌رسد نیست. وقتی به فروشگاه چپ کوک بیایید لابه‌لای وسایل و اشیا حتما صدایی از ذوق و هنر خواهید شنید. نوایی که دستانی هنرمند آن‌را روی تک تک وسایل جا گذاشته‌اند تا آن‌ موسیقی را با خودتان به هرجا که می‌خواهید ببرید و روزگارتان همواره پر از شادی، زندگی، رنگ و هنر باشد.

 فرش دستباف

 

چه چیزهایی پیدا می‌کنید؟

هر چیزی که بخواهید! کیف‌های خوشگل، رومیزی، روتختی، انواع زیورآلات کمیاب و نایاب، ظروف که همه در رنگ و طرح خاص و با کیفیت هستند و البته وسایل و لوازمی که فقط برای فروشگاه چپ‌کوک آماده می‌شوند. برای تمام محصولات این فروشگاه هیچ عنوانی مناسب‌تر از  «دست‌ساز» و «ساخت جوانان هنرمند ایرانی» نمی‌شود تصور کرد و خرید شما از این فروشگاه نه‌تنها یک تجربه‌ی ناب است بلکه راهی برای رشد و ماندگاری هنر نیز خواهد بود.

 گوشواره دست ساز

 

کجا بیایید؟

همان‌طور که قبلا گفتیم فروشگاه چپ کوک در آب‌انبار کافه سفال آنسو قرار گرفته و برای همین آدرسش می‌شود، خیابان نجات‌الهی (ویلا)، خیابان ورشو، پلاک یازده، زنگ یک. اگر هم دوست داشتید شماره‌‌ی کافه سفال آنسو و فروشگاه چپ کوک را هم داشته باشید، تلفن‌های ما 88803714 و 09379943096 هستند.

در فروشگاه هیجان‌انگیز و اسرارآمیز چپ کوک در کافه سفال آنسو منتظرتان خواهیم بود، سپاس از همراهی همیشگی شما.

1396/10/10, 15:37

نظرات شما
  
علی شجاعی:
بسیار عالی. براتون آرزوی موفقیت می‌کنم.
1396/10/13, 10:00:01
پاسخ کافه آنسو: جناب آقای شجاعی عزیز
از لطف شما بسیار بسیار ممنونیم.
1396/10/27, 09:54:26
شفق:
سلام داشتم دنبال کافه برای صحبت کاری میگشتم که کافه شمارو نزدیک خونه خودمون پیدا کردم چیزی که خیلی خوشحال شدم حمایت از حیوانات تو سایت شما بود همین جارو انتخاب کردم و مییام ولی کافه ای که از حیوانات حمایت میکنه چرا تو فروشگاه تون از کیف چرم طبیعی داره ؟ ممنونم با موفقیت روز افزون 1397/01/24, 21:42:45
پاسخ کافه آنسو: با سلام
با سپاس از لطف و توجه شما و ممنون از نکته‌ای که به آن اشاره کردید. تا جایی که ما تحقیق کردیم این چرم‎ها از حیواناتی که زنده نبودند به دست آمده و آنها بابت برداشتن چرم کشته نشده‎اند. با این حال ما این موضوع را بیشتر بررسی خواهیم کرد.
1397/02/11, 16:17:01
تلفن:
0912 383 9648 - 021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
«داشتم از این شهر می‎رفتم، صدایم کردی جا ماندم.» (رسول یونان)
Ansoo English Page
© 2018 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا