021 8880 3714
از آخرین ماه زمستان تا اولین روز بهار
برنامه‌های ویژه آنسو:

از آخرین ماه زمستان تا اولین روز بهار

دلتان می‌خواهد با یک تخفیف عالی مهمانی بگیرید؟ دوست دارید لابه‌لای همه‌ی شلوغی‌ها هنری تازه بیاموزید؟ شاید هم بد نباشد به خاطر کارهای خوبی که کرده‌اید یک هدیه‌ی کوچک از کافه سفال آنسو دریافت کنید. در ماه اسفند برای هر روزتان برنامه داریم، چه برنامه‌هایی!!

این اولین زمستانی است که آنسو در خانه‌ی جدید می‌گذراند و این اسفند آخرین ماه است که از این زمستان باقی مانده. در ماه اسفند برای هر روز هفته برنامه‌ای ترتیب داده‌ایم تا در کنار هم روزهایی را شادتر و رنگارنگ‌تر را از هر زمان دیگر سپری کنیم. 

در جدول زیر به صورت خلاصه از برنامه‌ی هفتگی آنسو و تخفیف‌های کارگاه‌های آموزشی گفته‌ایم و در ادامه درباره‌ی رویدادهای هر روز توضیحاتی را آورده‌ایم.

 

 جدول برنامه‌های ویژه اسفند 1396 آنسو

روز هفته برنامه تخفیف
شنبه‌‌ی قشنگ  چای، قهوه و کیک روز  50 درصد
یکشنبه‌، روز سفال در کارگاه سفال بسازید از ساعت 16 تا 21 زیر نظر مربی  رایگان
دوشنبه‌، همنشینی گردشگری دعوت از اساتید به نام گردشگری  20 درصد
لیدرها با کارت تورلیدری
فراگیران موسسه‌ی آموزشی گردشگری ارسباران
دانشجویان گردشگری با کارت دانشجویی
سه‌شنبه‌، روز خانواده دورهمی خانوادگی + بازی  20 درصد
 دورهمی بانوان  از 8 صبح تا 19
در کارگاه سفال بسازید از ساعت 16 تا 21 زیر نظر مربی  رایگان
چهارشنبه‌، روز نمایش  با ته برگ بلیط سینما یا تاتر بیاین اینجا  20 درصد
پنج‌شنبه‌، روز سفال در کارگاه سفال بسازید از ساعت 16 تا 21 زیر نظر مربی  رایگان
جمعه‌، روز سرگرمی سفال کودکان (رایگان) + صبحانه خانوادگی -
تماشای موسیقی زنده + بازی از ساعت 19 تا 21 رایگان

تخفیف‌های ویژه کارگاه‌های آموزشی ویژه اسفند 1396

تخفیف‌های کارگاه‌های آموزشی به شکل زیر در نظر گرفته شده است: 

  1. دوستان عزیزی که به‌صورت گروه‌های سه نفره یا بیشتر در هر یک از کارگاه‌ها ثبت‌نام کنند شامل 20 درصد تخفیف خواهند بود.
  2. اعضای محترم باشگاه کراودفاندیگ در صورت تمایل به شرکت در این کارگاه‌های آموزشی شامل 20 درصد تخفیف خواهند بود.
  3. ثبت نام دوره‌ها برای اسفند 1396 و یا فروردین ماه 1397 به شرط تسویه حساب قبل از پایان سال 1396 شامل 20 درصد تخفیف می‌گردد.

 

بازارچه‌ی خیریه‌ی به نفع حیوانات بی‎سرپرست

طبق روال سال‌های گذشته بازارچه‌ی خیریه‌ای به نفع حیوانات بی‌سرپرست شاهرود در تاریخ‌های 24 و 25 اسفند در عمارت آنسو برگزار خواهد شد. 
گزارش‌ برگزاری دوره‌های قبلی این جشنواره را می‌توانید در اینجا ببینید.

 

شنبه‌های قشنگ

شنبه اگر زبان داشت حتما گلایه می‌کرد که چرا هیچ کسی دوستش ندارد. اما شنبه‌ها روز آغاز و زندگی دوباره است و ما در کافه آنسو خیلی دوستش داریم برای همین یکی از شگفت‌انگیز‌ترین تخفیف‌هایی که داریم را برای این روز گذاشته‌ایم. از امروز تا پایان سال در تمام شنبه‌ها، چای و قهوه‌ همراه با کیک روز، با پنجاه درصد تخفیف سرو می‌شوند. 

کیک روز با قهوه

 

یکشنبه‌، روز سفال

یکشنبه‌ها روز پیشبند بستن و دست‌هایی است که با آب و گل دوست می‌شوند. در این روز استفاده از کارگاه سفال‌گری کاملا رایگان است و می‌توانید هر چقدر که دوست دارید بازی کنید. ضمنا مربی مهربان و خوش‌ذوق سفال‌گری در آنسو همراهتان است و به شما درباره‌ی ابزارها، تکنیک‌ها و روش‌های کار سفال‌گری خواهد گفت. 

سفال گری

 

دوشنبه‌، همنشینی گردشگری 

روزهای دوشنبه مخصوص کسانی است که فعال در صنعت گردشگری هستند. راهنمایانی که کارت تورلیدری فرهنگی یا طبیعت‌گردی دارند و یا دانشجوی رشته‌ی گردشگری هستند. این دوستان عزیز می‌توانند با کارت‌های تورلیدری و  دانشجویی خود از کافه 20 درصد تخفیف دریافت کنند و از گذراندن اوقاتی خوش در آنسو لذت ببرند.

 

سه‌شنبه‌، روز خانواده

این روز هفته را اختصاص داده‌ایم به شمایی که دوست دارید با خانواده و دوستان‌تان دور هم جمع شوید. در این روز اگر همراه با اعضای خانواده به کافه تشریف بیاورید، می‌توانید هر چیزی که دوست دارید را با 20 درصد تخفیف سفارش دهید. ضمنا در کافه آنسو وسایل بازی مختلفی هم داریم که می‌توانید به سالن‌دار بگویید تا در اختیارتان بگذارد. به جز این برنامه‌های خاص، مثل روزهای یکشنبه سفال‌گری از ساعت 16:30 تا 21:00 رایگان است و شما عزیزان می‌توانید زیر نظر مربی از خدمات کارگاه استفاده کنید.

 

دورهمی بانوان

چهارشنبه‌، روز نمایش

اهل سینما و تأتر هستید؟ اگر پاسختان مثبت است پس با هم خیلی تفاهم داریم. ما هم مثل شما عاشق فیلم و تأتر هستیم و فکر می‌کنیم یکی از راه‌های بهبود این هنر در کشورمان حمایت ما و شماست. برای همین در روزهای چهارشنبه اگر با ته‌برگ بلیط سینما یا تأتر به ما سر بزنید، می‌توانید از آنسو 20 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنج‌شنبه‌، روز سفال

اگر روزهای یکشنبه و سه‌شنبه به گل‌بازی رایگان آنسو نرسیدید، نگران نباشید پنج‌شنبه‎ها هم کارگاه سفال‌گری رایگان است و می‌توانید در کنار دوستان و عزیزان‌تان هر چقدر که دوست داشتید گل بازی کنید. در این روز هم مربی سفال‌گری آنسو در کافه حضور دارند و می‌توانید روی کمک و راهنمایی او حساب کنید.

 

جمعه‌، روز سرگرمی

جمعه‌ها خانوادگی صبحانه‌ بخورید و کودکان را هم برای سفال‌گری به کارگاه بسپارید. 

 

قبلش به ما خبر بدید!

اگر دوست دارید در هر کدام از این رویدادها با ما باشید و یا برای کارگاه سفال‌گری تشریف می‌آورید، بسیار ممنون و سپاسگزار خواهیم بود با شماره‌‌ی 88803714 تماس بگیرید و حضورتان را اطلاع دهید. آدرس کافه را هم که می‌دانید، خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک یازده. امیدواریم برای دورهمی بعدی ما میزبان‌تان باشیم.

 

1396/12/06, 14:39

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید:

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
اگر قلبم صدف باشد، میان آن تو پنهانی (مولانا)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا