0912 383 9648
021 8880 37 14
منوی کافه در دوره‌ی کرونا

قوانین و مقررات شرکت در دوره‌های آموزشگاه پیشتازان هنر (آنسو)

 1. لازم است تا هنرجو در زمان تعیین شده در محل برگزاری کلاس حضور یابد. در صورت تأخیر تعهدی به افزایش ساعت دوره وجود نخواهد داشت.
 2. در صورتیکه به هر دلیل هنرجو نتواند در زمان تعیین شده در محل کارگاه حاضر شود، لازم است تا حداقل 24 ساعت قبل آن را به اطلاع مدیر موسسه برساند.
 3. غیبت موجه با اطلاع قبلی (24 ساعت قبل) تنها یک بار در طول ترم امکان‌پذیر می‌باشد و اگر به هر دلیلی (حتی موجه) این غیبت بیشتر شود، تعهدی برای موسسه برای برگزاری کلاس‌های جبرانی ایجاد نمی‌کند.
 4. هنرجویان در ساعت برگزاری جلسه می‌توانند چای دمی در ماگ و یا قهوه آمریکانو به صورت رایگان از کافه سفارش دهند. مسلما ساعات قبل و بعد از کلاس شامل این موضوع نمی‌گردد.
 5. هنرجویان زیر نظر مربیان موظف هستند تا در حین و پس از پایان هر جلسه نسبت به نظافت و پاکیزگی کارگاه همکاری بالایی داشته باشند.
 6. از هنرجویان تقاضا می‌شود تا نسبت به نگهداری و استفاده‌ی درست تجهیزات کارگاه دقت نموده و در صورتیکه به هر دلیل آسیبی ایجاد شد نسبت به تأمین تجهیزات جایگزین همکاری نماید.
 7. هنرجویان می‌توانند تمامی کارهای ساخته شده‌ی خود را در صورت تمایل با خود ببرند. در صورتیکه هنرجویان لازم دارند تا کارها داخل کوره گذاشته شود با پرداخت هزینه‌ی مصوب شده، موضوع را به مدیر موسسه اطلاع دهند.
 8. شهریه‌ی کارگاه‌ها قبل از برگزاری اولین جلسه و در زمان ثبت نام دریافت می‌شود و به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود. درصورتیکه به هر دلیل 24 ساعت قبل از برگزاری اولین جلسه از شرکت در جلسه انصراف دهید با در نظر گرفتن 30 درصد جریمه کنسلی، موسسه می‌تواند نهایتاً 70 درصد از هزینه دوره را عودت دهد.
 9. از پذیرفتن مهمان در ساعت آموزش در کارگاه معذوریم. هنرجویان کودک زیر 7 سال می‌توانند همراه یکی از والدینشان در کارگاه حضور داشته باشند.
 10. هنرجو در صورت تمایل به ادامه‌ی آموزش در ترم آتی، باید قبل از شروع ترم جدید و حداکثر یک جلسه مانده به پایان ترم نسبت به ثبت نام (تکمیل قرارداد جدید، دریافت معرفی‌نامه به مربی و واریز شهریه) اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم رعایت هر یک از این موارد موسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال هنرجو نخواهد داشت.
 11. انتخاب استاد در هر ترم بر عهده موسسه بوده و مدیر موسسه می‌تواند به اقتضای شرایط، مربیان را در هر زمان تغییر دهند.
 12. هر نوع هماهنگی مانند ثبت نام، کنسلی، غیبت و... باید با مدیر آموزشی موسسه انجام شده و ملاک هماهنگی با مربیان عزیز نخواهد بود.
1390/06/06, 09:55

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
آدرس: خ ویلا، خ ورشو، پ 11
تلفن:
021 8880 3714

0912 383 9648

خانم فاطمه حسینی
دستت را به من بده، دست‌های تو با من آشناست/ ای‌دیر یافته با تو سخن می‌گویم (احمد شاملو)
Ansoo English Page
© 2021 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا