021 8880 3714
صبحانه مانا

صبحانه مانا

صبحانه مانا یکی از منوهای صبحانه‌های امپریال کافه آنسو می‌باشد. این صبحانه خوشمزه از سالاد کاهو، تست نیمرو و خاچاپوری که یک دسر گرجستانی است، تشکیل شده است.

درباره صبحانه مانا و خاچاپوری
مانا صبحانه‌ای متشکل از سبزیجات، موارد پروتئینی و یک ترکیب خوشمزه به نام خاچاپوری می‌باشد. خاچاپوری یک غذای رایج گرجی (کشور گرجستان) است که مواد اولیه آن عبارتند از آرد، تخم مرغ، پنیر و روغن.
ترکیبات آن طوری است که نیازی نیست با نان یا برنج خورده شود بلکه به تنهایی انرژی و پروتئین کافی را به بدن می‌رساند. گرجی‌ها اغلب عادت ندارند که در طول روز غذای مفصلی بخورند، بنابراین بسیاری از مردم به خوردن یک خاچاپوری بسنده می‌کنند.
کافه آنسو هم با توجه به فواید و تنوع این غذا، تصمیم گرفت این صبحانه پرانرژی را در منوی خود قرار دهد. این غذا علاوه بر صبحانه می‌تواند به عنوان میان وعده نیز صرف شود.

صبحانه مانا

فواید صبحانه مانا

همانطور که در بالا اشاره شد، این صبحانه سرشار از منابع پروتئینی می‌باشد. تخم مرغ، سوسیس، پنیر از جمله ترکیبات این صبحانه می‌باشند که می‌توانند انرژی و پروتئین مورد نیاز بدن شما را فراهم آورند. علاوه بر ترکیبات پروتئینی این غذا شامل سالاد کاهو می‌باشد که خود کاهو به علت داشتن آهن، خونساز است. خواب آور و آرامش بخش بوده و برای ضعف اعصاب مفید می‌باشد. همچنین درد معده را تسکین می‌دهد و اثر ضد تشنج دارد و بسیاری خواص دیگر...
علاوه بر کاهو، در این سالاد هویج بکار رفته است که منبع غنی بتاکاروتن می‌باشد که یک آنتی اکسیدان بوده که سازنده ویتامین A در بدن است، اثرات پیری را در بدن کاهش می‌دهد و در محافظت از پوست، لوله گوارش و ریه بسیار موثر بوده و بسیار خواص دیگر...

صبحانه مانا

کافه آنسو
از ساعت 8 صبح تا 11 شب پذیرای شما دوستان عزیز علاقمند می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم امتحان این غذا را از دست ندهید.
ضمناً تمام منوی موجود در صبحانه کافه آنسو در تمام طول مدت باز بودن کافه ارائه می‌شود و لزوماً نباید برای صبحانه سفارش دهید.

ما تجربه‌های خوشایندی از سرو صبحانه مانا داریم که می‌تونید یکیش رو اینجا بخونید. همچنین اینکه چطور صبحانه مانا به کافه آنسو راه پیدا کرد رو در اینجا ببینید.

1398/01/15, 14:58
تهیه شده توسط تحریریه کافه و رستوران آنسو

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
تو زیبایی، آنقدر که به اغراق شاعرانه نیاز نیست! (رضا کاظمی)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا