021 8880 3714
صبحانه شیرین

صبحانه شیرین

صبحانه شیرین یکی از صبحانه‌های پرطرفدار کافه آنسو که از موادی همچون، مربا، مارمالاد، شکلات صبحانه و فرنچ تست تشکیل شده است.

درباره صبحانه شیرین و فرنچ تست
صبحانه شیرین ترکیبی از شکلات صبحانه، مارمالاد توت فرنگی، مربا، سس سیب و دارچین و یک تست متفاوت و خوشمزه به نام فرنچ تست می‌باشد.
فرنچ تست، یک ترکیب ترد و خوشمزه، از صبحانه‌های متداول و پرطرفدار در کشورهای اروپایی، مخصوصاً فرانسه است که به صورت گرم سرو می‌شود. فرنچ تست، از آغشته کردن نان تست در مخلوط تخم مرغ، شیر و سرخ کردن آنها در تابه تهیه شده و معمولاً به عنوان یک وعده شیرین خورده می‌شود.
کافه آنسو نیز این صبحانه را که به علت شیرین بودن ترکیبات آن با ذایقه ایرانی سازگار است، در کنار سایر صبحانه‌ها در منوی خود قرار داده است.

صبحانه شیرین
فواید صبحانه شیرین
صبحانه شیرین منبع پروتئینی و ویتامینی مناسبی بدن و سلامتی می‌باشد. در این صبحانه یا میان‌وعده از مربا استفاده شده و به این دلیل که مربا از میوه‌های مختلف پخته می‌شود، منبع ویتامین‌های متفاوتی است. همچنین فرنچ تست که از ترکیب تخم مرغ و شیر حاصل شده است پروتئین مورد نیاز بدن شما را فراهم می‌کند.
علاوه بر این مواد باید شکلات صبحانه را نام برد که به دلیل استفاده پودر کاکائو در آن، منبع خوبی از آهن، مس، منیزیم و… محسوب می‌شود.
منوی صبحانه کافه آنسو در تمامی ساعات روز قابل سفارش می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم این صبحانه شیرین و متفاوت را امتحان کنید.

1398/01/16, 11:57
تهیه شده توسط تحریریه کافه و رستوران آنسو

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
0912 383 9648 - 021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
نوروز بمانید که ایّام شمایید/ آغاز شمایید و سرانجام شمایید (مولانا)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا