021 8880 3714
صبحانه شیرین

صبحانه شیرین

صبحانه شیرین یکی از صبحانه‌های پرطرفدار کافه آنسو که از موادی همچون، مربا، مارمالاد، شکلات صبحانه و فرنچ تست تشکیل شده است.

درباره صبحانه شیرین و فرنچ تست

صبحانه شیرین ترکیبی از شکلات صبحانه، مارمالاد توت فرنگی، مربا، سس سیب و دارچین و یک تست متفاوت و خوشمزه به نام فرنچ تست می‌باشد.
فرنچ تست، یک ترکیب ترد و خوشمزه، از صبحانه‌های متداول و پرطرف‌دار در کشورهای اروپایی، مخصوصاً فرانسه است که به صورت گرم سرو می‌شود. فرنچ تست، از آغشته کردن نان تست در مخلوط تخم مرغ، شیر و سرخ کردن آنها در تابه تهیه شده و معمولاً به عنوان یک وعده شیرین خورده می‌شود. 

در یک وعده صبحانه خوش طعم و عطر از ترکیب نان تست و شکلات، تست و مارمالاد توت‌فرنگی و یا تست و سیب دارچین لذت ببرید. در صبحانه شیرین برای کسانی که علاقه ویژه‌ای به تخم‌مرغ وعده صبحانه دارند، یک عدد نیمروی خوشمزه روی تکه‌های نان تست آماده خواهد بود.
کافه آنسو این صبحانه را که به علت شیرین بودن ترکیبات آن با ذایقه ایرانی سازگار است، در کنار سایر صبحانه‌ها در منوی خود قرار داده است.

صبحانه شیرین

صبحانه شیرین به همراه سس‌های متنوع و خوشمزه

 

فواید صبحانه شیرین

صبحانه شیرین منبع پروتئینی و ویتامینی مناسبی بدن و سلامتی می‌باشد. در این صبحانه از مربا استفاده شده و به این دلیل که مربا از میوه‌های مختلف پخته می‌شود، منبع ویتامین‌های متفاوتی است. همچنین فرنچ تست که از ترکیب تخم مرغ و شیر حاصل شده است پروتئین مورد نیاز بدن شما را فراهم می‌کند.

 

نوشیدنی پیشنهادی

به‌نظر شما چه نوشیدنی با این صبحانه مناسب است؟ به‌نظر ما هیچ نوشیدنی دلچسب‌تر از یک قهوه آمریکانو نیست. از آنجایی که این صبحانه شیرین است تلخی و عطر قهوه این وعده خوشمزه را تکمیل می‌کند.
علاوه بر این مواد باید شکلات صبحانه را نام برد که به دلیل استفاده پودر کاکائو در آن، منبع خوبی از آهن، مس، منیزیم و… محسوب می‌شود.
منوی صبحانه کافه آنسو در تمامی ساعات روز قابل سفارش نمی‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم این صبحانه شیرین و متفاوت را در صبح‌ها پنجشنبه و جمعه در حیاط کافه آنسو و در کنار حوض، امتحان کنید.

1398/01/16, 11:57

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
تو زیبایی، آنقدر که به اغراق شاعرانه نیاز نیست! (رضا کاظمی)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا