021 8880 3714
املت اسپانیایی

املت اسپانیایی

املت اسپانیایی همانطور که از نامش پیداست یک غذای اسپانیایی می‌باشد. این املت همانند سایر املت‌ها از تخم مرغ تشکیل شده است. همچنین گوجه فرنگی، قارچ و سبزیجاتی مانند کرفس و فلفل دلمه از دیگر مواد مورد استفاده در این غذا می‌باشند.

املت غذایی است که بسیار سریع آماده می‌شود و تنوع زیادی دارد مانند املت قارچ، یونانی، ایرانی، اسپانیایی و... در سفارش املت باید به یک نکته توجه کرد، اینکه آسانی تهیه املت ضامن خوشمزگی آن نخواهد بود.

درباره املت اسپانیایی

اگر از طعم املت‌های همیشگی خسته شده‌اید، می‌توانید املت اسپانیایی را امتحان کنید. با این املت که از گوجه فرنگی، فلفل دلمه، قارچ و... تشکیل شده است طعم متفاوتی از املت را تجربه خواهید کرد.
کافه آنسو در منوی متنوع صبحانه‌ی خود، املت اسپانیایی را نیز گنجانده است تا برای دوستداران املت، پیشنهاد ویژه‌ای داشته باشد.


املت اسپانیایی

املت اسپانیایی را فقط در آنسو باید امتحان کرد

فواید املت اسپانیایی

این املت همانند سایر املت‌ها به دلیل بکار رفتن تخم مرغ در آن منبع پروتئین و کلسیم می‌باشد. علاوه بر این، چون میزان قابل توجهی گوجه فرنگی در آن بکار رفته است، ویتامین‌های مختلف موردنیاز شما را تامین می‌کند. همچنین وجود گوجه فرنگی در غذا باعث زیاد شدن اشتهای شما شده و می‌تواند در رفع کسالت و خستگی موثر باشد.
همچنین باید در این وعده غذایی از قارچ نام برد که باعث بالا رفتن سیستم ایمنی بدن شما می‌شود و سرشار از ویتامین می‌باشد. همچنین بدلیل پایین بدون سطح چربی و کالری قارچ، بسیار برای رژیم غذایی مناسب است.

املت اسپانیایی

ا

 

ین غذا علاوه بر صبحانه، به صورت میان وعده در تمامی ساعات کار کافه ارایه می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اگر تا به حال این غذا را نخورده‌اید، حتماً در این هفته به کافه آنسو سری بزنید و آن را امتحان کنید. البته دوستداران این املت خوشمزه هم غافل نمانند.

1398/01/14, 17:56
تهیه شده توسط تحریریه کافه و رستوران آنسو

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
تو زیبایی، آنقدر که به اغراق شاعرانه نیاز نیست! (رضا کاظمی)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا