021 8880 3714
سالاد اسفناج و زیتون

سالاد اسفناج و زیتون

سالاد اسفناج و زیتون یکی از سالادهای محبوب و خوشمزه در کافه آنسو می‌باشد.

این سالاد همانطور که از نامش پیداست، مملو از اسفناجه. همینطور نان سیردار، زیتون، انار و گردو سایر مواد تشکیل دهنده این سالاد می‌باشد. همچنین این سالاد با یک سس ترش و شیرین سرو میشه که مزه خاصی به این سالاد داده.
سالاد اسفناج رو می‌تونید هم در وعده‌های اصلی، در کنار غذاهاتون نوش جان کنید، هم به عنوان یک میان وعده سبک یا عصرانه میل بفرمایید. مخصوصاً برای کسانی که رژیم دارند این سالاد می‌تونه یک وعده مغذی و کامل باشه.
سالاد اسفناج


فواید سالاد اسفناج و زیتون

خیلی خوبه بدونیم که کلاً سبزیجات برگ سبز برای افرادی که پوست چربی دارند، خیلی مفیده که اسفناج هم از این قاعده مستثنی نیست. همچنین اسفناج ویتامین C و A تولید می‌کنه که برای تولید سبوسیم ضروری هست. سبسیوم یک نوع ماده چرب است که از طریق غده‌های مو ترشح می‌شه و در واقع نوعی نرم‌کننده طبیعی موی سره و همینطور باعث جلوگیری از ریزش مو میشه.
اسفناج در واقع محبوب‌ترین و پر طرفدارترین سبزی در جهان است که از لحاظ ریز مغذی‌ها، غنی‌ترین گیاه محسوب میشه.
همینطور اگر در هفته 3 الی 4 مرتبه اسفناج مصرف کنید، می‌تونید به بهبود سیاهی دور چشم‌هاتون کمک کنید. همچنین مصرف اسفناج با تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز پوست از چروک شدن پوست به کاهش افتادگی پوست هم کمک می‌کند و بسیاری فواید دیگه که مطمئنا خودتون خیلی‌هاشون رو شنیدید.

برای تست این سالاد خوشمزه می‌تونید در ساعات کاری کافه آنسو تشریف ببرید و اونو نوش جان کنید.

1395/03/22, 17:01

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
تو زیبایی، آنقدر که به اغراق شاعرانه نیاز نیست! (رضا کاظمی)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا