021 8880 3714
پاستای آنسو، غذایی بدون مرز

پاستای آنسو، غذایی بدون مرز

پاستا، از چین و یونان تا ایتالیا، حالا هم روی میزهای کافه آنسو! بعضی غذاها آنقدر خوشمزه‎اند که مرزها را از بین می‎برند.

درباره تاریخچه پخت پاستا و اینکه اولین بار چه کسانی این غذا را درست کردند داستان‎های گوناگونی وجود دارد. برخی از افسانه‎ها می‎گویند، پاستا بر اساس یک اتفاق در چین کشف شده و بعد از آن توسط مارکوپولو به سرزمین‎های دیگر معرفی شده. داستان دیگری هم وجود دارد که بیان می‎کند یونانیان در قرن سوم پیش از میلاد، غذایی شبیه به پاستا را طبخ می‎کردند. اما پاستا به مفهوم امروزی از ایتالیا تولدی دوباره یافته است. اولین کارخانه تولید رشته‎های پاستا در سال 1740 میلادی در ونیز آغاز به‎کار کرد. این محصول از سال 1914 به بعد هم از ایتالیا به تمام نقاط جهان صادر می‎شد.

پاستای اولیه تنها شامل رشته‎های مخصوص و سس گوجه فرنگی بوده است. بعدها انواع پنیر، گوشت و حتی ماهی برای طعم‎دار کردن این غذا استفاده شد. امروزه طرفداران پاستا در سرتاسر جهان پراکنده‎اند و با جدیت از این غذا دفاع می‎کنند. آنها ویژگی‎های بسیاری چون: راحتی در پخت و آماده‎سازی، قابلیت استفاده با سس‎های گوناگون، کامل بودن به عنوان یک وعده غذایی و البته خوشمزگی فراوان را به عنوان محاسن این غذا ذکر می‎کنند.

پاستای آنسو با استفاده از سس مخصوص و بهترین مواد اولیه در تلاش است تا طعمی خوش را برایتان به‎یادگار بگذارد. طعمی که امیدوار است هرگز از یاد شما نرود.

1396/02/13, 11:19

نظرات شما
  
تلفن:
0912 383 9648 - 021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
همه جا قصه دیوانگی مجنون است/ هیچکس را خبری نیست که لیلی چون است؟ (رضا مانی)
Ansoo English Page
© 2018 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا