0912 383 9648
021 8880 37 14
منوی کافه در دوره‌ی کرونا
شرایط رزرو در آنسو

شرایط رزرو در آنسو

شرایط رزرو میزهای آنسو برای پذیرایی در روزهای عادی و یا رویداهای خاص مانند تولد، سالگرد ازدواج، مناسبت‌های گوناگون و یا دورهمی‌های دوستانه چگونه است؟ در این مطلب برایتان از شرایط رزرو در آنسو گفته‌ایم.

کافه آنسو دوست دارد در تمام روزهای شیرین زندگی‌ کنارتان باشد. دلمان می‌خواهد هر بار که نام آنسو را می‌شنوید یاد خاطره‌ای زیبا دلتان را روشن کند و هر بار که به آنسو سر می‌زنید گوشه‌، گوشه‌ی آن برایتان یادآور بهترین روزها باشد. به همین دلیل آنسو برای آن که بتواند شرایط مناسبی را تدارک ببیند مواردی در ادامه آمده است که بسیار خوشحال خواهیم شد ضمن مطالعه، در صورت پیشنهاد یا انتقاد آن را از طریق فرم پایین صفحه به ما انتقال دهید.

 محیط داخلی کافه آنسو

در خانه فرهنگی آنسو فضاهای گوناگونی برای برگزاری رویدادها داریم

برای رزرو میز در آنسو چه‌کار کنیم؟

ممنون می‌شویم برای رزرو در خانه فرهنگی آنسو به موارد زیر توجه فرمایید.

  • برای رزرو با شماره تلفن 88803714-021 تماس بگیرید. تعداد رزروی‌ها را دقیق اعلام نمایید، اگر در تعداد مهمانان شما تغییری نسبت به آنچه هنگام رزرو اعلام کرده بودید پیش آمد، لطفا  هرچه سریع‌تر و حتما قبل از تشریف فرمایی، به مسئول رزرو اطلاع دهید. ممکن است اضافه شدن میهمانان با توجه به ظرفیت مجموعه و سایر رزروی‌ها برایمان امکان پذیر نباشد. با این حال ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن از مهمانان شما پذیرایی شود.
  • برای رزرو بیش از ۱۰ نفر لطفا تنها با مدیریت خانه فرهنگی آنسو، سرکار خانم حسینی هماهنگ فرمایید.
  • خانه فرهنگی آنسو در مناسبت‌هایی مانند جشن تولد، سالگرد ازدواج و هر رویدادی که نیاز به کیک دارد، مسئولیت تهیه‌ی کیک را به عهده نمی‌گیرد اما معمولا آنسو کیک‌ برش داده شده، در طعم‌های گوناگون را دارد و اگر نیاز داشتید می‌توانید از همان سفارش دهید.
  • در مناسبت‌هایی مانند تولد که کیک سرو می‌شود، در روزهای عادی به ازاء هر نفر مبلغ 5000 تومان و در زمان‌های دیگر (پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) به ازاء هر نفر 15.000 تومان به عنوان حق سرویس دریافت می‌گردد.
  • از همه شما عزیزان خواهش می‌کنیم، خوراکی‌ و تنقلاتی که خارج از کافه تهیه می‌شود را داخل کافه استفاده نفرمایید. میوه، چیپس، پفک، الویه و... از جمله این موارد می‌باشند. مسائل بهداشتی، نابلدی مهمانداران آنسو در سرو آنها، بی‌نظمی، ناهماهنگی، درخواست سایر میزها و... از جمله دلایل این درخواست ما می‌باشد.
  • خانه فرهنگی آنسو نصب وسایل تزیینی (مانند بادکنک) را به پرده یا دیوار کافه نمی‌پذیرد. همچنین در رزروها، میهمانان از وسایلی مانند فشفشه، ترقه و... استفاده نمی‌کنند.

بالکن کافه آنسو

در بالکن آنسو برای جشن‌های کوچک میزبانتان هستیم

  • میهمانان داخل سالن سیگار نمی‌کشند. اگر نیازی به کشیدن سیگار هست، لطفا میزی در تراس و حیاط رزرو بفرمایید و یا در داخل سالن باشید و برای سیگار به تراس یا حیاط مراجعه کنید.
  • لیست منو و قیمت‌های آن در سایت آنسو موجود است.

 

در پایان امیدواریم همواره در تدارک جشن و شادمانی باشید و آنسو بتواند زیباترین تصاویر را در آلبوم خاطرات‌تان حک کند. در صورت وجود هر گونه سوال و یا برای رزرو میزها لطفا با آنسو به شماره 3714 8880-021 تماس بگیرید.

منتظر دیدن روی ماه و شنیدن خنده‌های شادمانه شما عزیزان هستیم.

1397/12/20, 16:24

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید:

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
آدرس: خ ویلا، خ ورشو، پ 11
تلفن:
021 8880 3714

0912 383 9648

خانم فاطمه حسینی
دستت را به من بده، دست‌های تو با من آشناست/ ای‌دیر یافته با تو سخن می‌گویم (احمد شاملو)
Ansoo English Page
© 2021 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا