021 8880 3714
ماه رمضان 97 در آنسو

ماه رمضان 97 در آنسو

افطاری‌‌های ماه رمضان امسال را در موسسه فرهنگی هنری آنسو با منوی متنوع و افطاری‎های خوشمزه، در کنار فرصتی برای یادگیری هنرهای تجسمی و امکان استفاده‌ی رایگان از کارگاه سفالگری، به یاد ماندنی کنید.

ماه مبارک رمضان از راه رسیده است و اگر دلتان برای شب‌نشینی‌ها و دورهمی‌های به‌یادماندنی تنگ شده و دوست دارید افطاری‌های خوشمزه‌ای را نوش‌جان کنید یا می‌خواهید هنری جدید بیاموزید، در موسسه‌ی فرهنگی و هنری آنسو منتظر دیدن روی ماهتان خواهیم بود.

موسسه فرهنگی هنری آنسو

 

رمضان در آنسو چه خبر است؟

موسسه‌ی فرهنگی هنری آنسو با برنامه‎های متنوع به استقبال رمضان رفته است. در این ماه هر روز از ساعت 17:00 تا 21:00 کارگاه سفالگری رایگان با حضور مربیان مخصوص برقرار است و همچنین کارگاه‌های آموزش سفالگری برای کودکان و سفالگری ویژه‌ی بزرگسالان نیز برگزار می‌شوند.

سفالگری رایگان در آنسو


به جز سفالگری، اگر به نقاشی و خوشنویسی علاقه دارید یا دوست دارید داستان‌نویسی یاد بگیرید نیز برایتان کارگاه‌های آموزشی متنوعی داریم که می‌توانید آنها را به صورت ترمیک و مجموعه‌ای، ثبت‌نام کنید. 

ضمنا در کارگاه «آموزش بار سرد و گرم» انواع نوشیدنی‌های خوشمزه و خوش و آب رنگ را یاد می‌دهیم و در کارگاه آموزشی «راه‌اندازی کافه» به کسانی که دوست دارند روزی خودشان کافه‌دار شوند، از نکات ریز و مهم این کار خواهیم گفت. 

آموزش باریستا

 

از خوشمزه‌ها چه خبر؟

مثل سال‌های گذشته، این رمضان نیز با افطاری‌های خوشمزه و خوشگل برایتان میزهای رنگارنگ خواهیم چید و هر روز از ساعت 20:00 تا 24:00  منتظرتان خواهیم بود. ضمنا به جز پکیج افطار که شامل خوراکی‌های نوستالژیک و دوست‌داشتنی مثل نان و پنیر، سبزی و گردو، زولبیا و بامیه، آش، فرنی، خرما، چای و...  می‌شود، منوی همیشگی آنسو برقرار است و غذاهای دیگری که دوست باشید نیز برایتان سرو خواهد شد. 

 افطاری کافه آنسو

 

حتما بهمون سر بزنید!

برای دورهمی و شب‌نشینی در ایوان پر از گل، حیاط سرسبز و حوض پر از آب آنسو در کنار فرصت‌های متعدد برای یادگیری هنرهای تجسمی، سفالگری رایگان، منوی کامل و متنوع افطار منتظر دیدارتان خواهیم بود. اگر دوست داشتید به ما سر بزنید، بسیار خوشحال می‌شویم از قبل با شماره‌ 88803714 تماس بگیرید و به ما خبر بدهید تا بتوانیم به بهترین شکل در خدمتتان باشیم. 

رمضان امسال با آنسو به‌یاد ماندنی خواهد بود، حتما بهمون سر بزنید. 

1397/02/27, 12:09

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید:

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
اگر قلبم صدف باشد، میان آن تو پنهانی (مولانا)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا