021 8880 3714
صبحانه کیان

صبحانه کیان

در تمام دنیا کمتر صبحانه‌‌ای وجود داره که به اندازه صبحانه کیان کامل باشه. صبحانه‌ای شامل همه‌ی چیزهای خوش رنگ و خوش طعم!

صبحانه کیان یا همان صبحانه انگلیسی یکی از پرطرفدران‌ترین‌ صبحانه‌هاست و در کافه آنسو هم بسیار محبوبه. لوبیای گرم، نیمرو، سوسیس، بیکن، قارچ، زیتون، خیار شور و گوجه چیزای خوشمزه‌ای هستن که با سفارش کیان، میل می‌کنید.
این غذای سرشار از پروتئین، در کافه بیشتر به عنوان صبحانه و حتی میان وعده صرف میشه. البته شما می‌تونین در هر ساعتی از روز که تشریف آوردین اونو سفارش بدید و میل کنین.
در کنار محبوبیت، صبحانه کیان فواید بسیاری هم برای شما داره. مثلاً قارچ، لوبیا، تخم‌مرغ هر کدام به تنهایی منبع غنی از پروتئین هستند. زیتون سرشار از اسیدهای چرب غیر اشباع هست که از بروز بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کنه. همینطور هندوانه نیز منبع قوی از آنتی اکسیدانی به نام لیکوپنه که باعث کاهش شدت آسم و همچنین خطر سرطان روده شده و بیماری قلبی رو کاهش می‌ده.

صبحانه کیان

صبحانه کیان پای ثابت دوستان و خانواده‌های عزیزی هست که برای صرف صبحانه به کافه میان. این صبحانه رو با نوشیدنی‌هایی مثل چای یا یک لیوان آب میوه طبیعی بخصوص آب پرتقال میل کرده و لذت ببرید.

1398/01/18, 15:14

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
0912 383 9648 - 021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
نوروز بمانید که ایّام شمایید/ آغاز شمایید و سرانجام شمایید (مولانا)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا