021 8880 3714
شب یلدا 97 در آنسو
جزییات مراسم شب یلدای خانه فرهنگی آنسو:

شب یلدا 97 در آنسو

خانه فرهنگی آنسو مانند سال‌های گذشته با برنامه‌های متنوع، بازی‌های جذاب و نوستالژیک، خوراکی‌های خوشمزه و موسیقی زنده، جشن باستانی یلدا را گرامی می‌دارد. دوست دارید درباره این برنامه بیشتر بدانید؟ در ادامه مطلب همراهمان باشید.

شب یلدا یکی از مقدس‌ترین جشن‌های ایرانی است که قدمت و پیشینه‌ی برگزاری آن به هزاران سال پیش بازمی‌گردد. اقوام گوناگون ایرانی آن‌را گرامی می‌داشتند و برای برگزاری‌اش مراسم گوناگونی را برگزار می‌کردند. خانه فرهنگی آنسو به پیروی از نیاکانمان امسال نیز مانند سال‌های دیگر جشن باستانی یلدا در جمعه، سی آذر ماه در سه سانس مختلف و با برنامه‌های متنوع را برگزار می‌کند. آدرس آنسو، خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک یازده می‌باشد و رزرو سانس‌های مختلف آغاز شده است.

 

آنسو و مراسم یلدا

یلدای امسال در آنسو  چشم به راه دیدن روی ماهتان هستیم. آجیل، میوه، انار، شیرینی‌های مخصوص یلدا و... در کنار موسیقی زنده و وسایل بازی گوناگون که کودکی‌هایمان را تداعی خواهد کرد، برنامه‌ی یلدای امسال آنسو را تشکیل خواهند داد. ضمنا اگر دوست داشته باشید شام را نیز در آنسو باشید، با پکیج شام که شامل لازانیا یا بادمجان شکم‌پر همراه با نوشیدنی‌های ایرانی است، در خدمت‌تان هستیم.

 

مراسم شب یلدا در کافه آنسو

آنسو با خوراکی‌ها و برنامه‌های متنوع یلدا را جشن می‌گیرد

سانس‌های مراسم یلدا

به دلیل استقبال بسیار و اینکه بعضی از آنسویی‌ها دوست دارند در شب یلدا بتوانند در چند مراسم شرکت کنند، ما برای مراسم شب یلدا امسال، سه سانس جدا قرار دادیم. برنامه‌ها و خوراکی‌های هر سه سانس یکسان است و امکان اینکه در چند سانس پشت هم نیز شرکت کنید، وجود دارد. این سانس‌ها به شرح زیر هستند:

  • سانس اول: از ساعت 15:00 تا 17:00
  • سانس دوم: از ساعت 18:00 تا 20:00 
  • سانس سوم: از ساعت 20:30 تا 22:30 

 

یلدا در کافه سفال آنسو

آنسو اولین کافه سفال ایران است

چگونه رزرو کنید؟

آنسو می‌خواهد در شب یلدای امسال بهترین خاطره برایتان رقم بخورد. در نتیجه اگر از قبل بدانیم میزبان چه دوستانی هستیم بسیار بهتر می‌توانیم به شما عزیزان خدمات بدهیم. به همین دلیل بسیار سپاسگزار خواهیم بود حتما با آنسو با شماره‌ 3714 8880 -021 تماس بگیرید و برای هر سانسی که می‌خواهید تشریف بیاورید، رزرو کنید.

رزرو شب یلدا در آنسو

شب یلدا 97 در آنسو منتظرتان هستیم

1397/09/27, 11:13

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید:

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
تو زیبایی، آنقدر که به اغراق شاعرانه نیاز نیست! (رضا کاظمی)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا