021 8880 3714
صبحانه کتایون

صبحانه کتایون

صبحانه کتایون یک صبحانه سالم و سرشار از ویتامین و پروتئین می‌باشد که می‌تواند به عنوان یک عصرانه و میان وعده دلچسب نیز صرف شود.

درباره صبحانه کتایون
در میان این همه صبحانه‌های متنوع، بعضی‌ها طرفدار همان پنیر، کره و مربایی هستند که هنوز خیلی از ما آن را به عنوان صبحانه می‌شناسیم. صبحانه کتایون یک انتخاب خوب برای این افراد است. این صبحانه که علاوه بر پنیر، کره و مربا شامل عسل، خامه، گردو، خیار، گوجه و سبزی خوردن می‌باشد با نان سنگک سرو می‌گردد.
کافه آنسو با توجه به اینکه هر نوع سلیقه‌ای را در منوی صبحانه خود در نظر گرفته است، صبحانه کتایون را نیز برای طرفداران این نوع صبحانه ارائه می‌دهد.

صبحانه کتایون


فواید صبحانه کتایون
این صبحانه همانند سایر صبحانه‌های آنسو سرشار از پروتئین است. همچنین وجود لبنیات زیاد در این صبحانه باعث می‌شود علاوه بر پروتئین، کلسیم، فسفر و ویتامین‌های زیادی به بدن شما برسد.
خیار و گوجه مورد استفاده در این صبحانه به علت داشتن یکسری آنتی اکسیدان‌ها برای پیشگیری از سرطان موثر بوده و منابع مناسبی برای تأمین پتاسیم، منیزیم، روی، فسفر، آهن و مس هستند که باعث تعادل بدن ما می‌شوند. علاوه بر آن یک گوجه فرنگی متوسط نیمی از نیاز روزانۀ بدن ما به ویتامین C را تأمین می‌کند.
از دیگر مواد این صبحانه می‌توان از عسل نام برد که همانطور که می‌دانید خواص شگفت انگیزی دارد؛ برای خون مفید است، انرژی‌زاست، به هضم غذا کمک می‌کند و...
صبحانه کتایون
این صبحانه همینطور می‌تواند به عنوان یک میان وعده و عصرانه سبک صرف شود. کافه آنسو در تمامی ساعت‌های کاری خود این غذا را برای علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.

1398/01/20, 01:00
تهیه شده توسط تحریریه کافه و رستوران آنسو

نظرات شما
  
آخرین پست‌های ما در اینستاگرام
تلفن:
0912 383 9648 - 021 8880 3714

آدرس: خیابان ویلا، خیابان ورشو، پلاک 11
نوروز بمانید که ایّام شمایید/ آغاز شمایید و سرانجام شمایید (مولانا)
Ansoo English Page
© 2019 AnsooCafe All rights reserved.
طراحی: همورا